Architecto-3D

80,00 TL 100,00 TL -20 % İNDİRİM
Product Details

Architecto-3D
Her resim, kurulacak 3 boyutlu (3D) bir modeli temsil eder. Her modelin kurulumunda kullanılacak blokların tip ve sayısı her sayfanın sonundaki bir pencerede gösterilmektedir. Architecto-3D oyununda sarıdan (kolaydan) başlayarak kırmızıya (zora) kadar altı zorluk düzeyi bulunmaktadır.
Kitapçığı açın ve Architecto ile kendi yapılarınızı inşa etmeye başlayın. Kazanımlar arasında; görsel dikkat, odaklanma-konstrasyon, bağlantısal düşünme ve problem çözme becerileri yer alır. Oyun kılavuzu için tıklayınız.
Yaş : 7+
Oyuncu Sayısı : 1
TAVSİYELER
1. Architecto, oldukça çok yönlü mantıksal analiz ve mekânsal algı gerektiren bir oyundur ve ilerlendikçe oyuncularda bu tür becerilerin gelişmesine yardımcı olur. Bu yüzden, bu oyun dolambaçsız basit bir zihin egzersizi olmaktan ziyade azim gerektiren bir oyundur.
2. Çözümlere bakmadan önce, oyuncuların kendi yapılarını modelin resmedilişinde kullanılan açıdan incelemelerini tavsiye ederiz. Bu perspektif, daha önce fark edilmeyen hataları açığa çıkarır.
3. Yaratıcı ol. Oyuncuları kendi orijinal modellerini tasarlamaya teşvik ediyoruz. Hayal gücünüzü kullanın – belki de bu, oyunun en. tatmin edici ve oyuncuya en çok şey kazandıracak kısmı olabilir.
İçindekiler:
•Aşağıdaki geometrik şekillerde 18 yapı bloğu:

•Kuralları içeren 1 kitapçık, kurulacak 3-boyutlu yapıların 52 adet 2-boyutlu resmi.