Bak Bakalım Ne Değişti?

60,00 TL
Eşsiz bir hafıza oyunu…  Çocuğunuza sözel beceri de kazandırır… 
Product Details

Bak Bakalım Ne Değişti?
Bak Bakalım Ne Değişti? oyununda her bir kartın bir tarafındaki resim çok küçük bir değişiklikle diğer tarafına da çizilmiştir. Örneğin, bir kartta çiçek açmış iken aynı kartın arka tarafında kapalı olarak resmedilmiştir. Ya da bir kartta güneş bulutun arkasında iken, kartın diğer tarafında güneş bulutun üzerindedir. Oyun sırasında bir çocuk kartlardan birini ters çevirir ve diğer çocuklar ters çevrilen kartın hangisi olduğunu bulmaya çalışırlar.
Birisi evin ışıklarını mı açtı? Çocuk kasketini ters mi çevirdi? Farkı bulan ilk oyuncu masanın üzerine dizilmiş olan kartlara kendininkinden bir tane ekler. Bir oyuncu elindeki son kartı ortaya yerleştirir yerleştirmez, oyun sona erer. Bu oyuncu oyunu kazanır. Oyun kılavuzu için tıklayınız.
Yaş Grubu: 4 yaş ve üzeri
Oyuncu Sayısı: 2-6
Yalnızca iki kişi misiniz? Sorun değil! Eğer oyunu yalnızca iki kisi oynamak isterse oyunda hızlı olmak özelliği önemini
kaybeder! Diğer tüm kurallar aynı şekilde uygulanır.
Ailelere öneri: Bak Bakalım! oyununu çok küçük çocuklarla oynarken: Çok küçük yaştaki çocuklar da bu oyunu oynayabilir ve aynı zamanda eğlenebilir. Bu durumda oyundaki kartların sayısını azaltmak en iyisidir. Ayrıca çocuklarınızı resimleri tarif etmeleri için cesaretlendirin: “Köpek uykuya dalmış“, “Trafik lambası kırmızı yanmış“ veya “Karınca mantarın üzerine tırmanmış“ gibi. Bu küçük hikayeler çocuğunuzun resimlerdeki farklılıkları akıllarında tutmalarına yardımcı olacaktır.
Çocuğunuza bireysel olarak da oynatabilirsiniz.
Almanya’da üretilmiştir.