Brain Cheeser Smart Games

60,00 TL
Fareler ve Peynir Parçaları

Fareleri peynirin içindeki deliklerden bakacak şekilde yerleştirebilir misin? Unutma, puzzle parçalarının hepsini kullanman gerekiyor. 8 mıknatıslı puzzle parçası, 6 mıknatıslı fare ve kolaydan zora doğru 48 farklı bulmaca. 

Product Details

Brain Cheeser (Fare Peynir)
Fareler peynirlerden vazgeçemiyorlar!
Fareleri peynirin içindeki deliklerden bakacak şekilde yerleştirebilir misin? Unutma, peynir parçalarının hepsini kullanman gerekiyor. Brain Cheeser (Fare Peynir) oyunu çok da kolay olmayabilir.
Tüm bulmaca parçalarını oyun tahtasına yerleştirebilir misin? Fareler deliklerden bakmalı ve hiç bir delik boş kalmamalı. Sadece kenarlardaki yarım delikler boş kalabilir.  6 yaş ve üzerine hitap eden oyunumuz çocuklarınıza ve size tam anlamıyla beyin sporu yaptıracak. 
Brain Cheeser (Fare Peynir) oyunu çocuklarınızın geometrik düşünme ve problem çözme yeteneklerimi geliştirecek. Onların analitik düşünme ve mantık yürütme becerilerini geliştirecek. Sadece çocuklarınız değil siz de bu oyunu oynarken çok eğleneceksiniz.
Yaş Grubu: 6 yaş ve üzeri
Oyuncu Sayısı: 1
 Oyun nasıl oynanır?
1- Seçtiğiniz görevin altında yer alan sayılara fareleri yerleştirin. Başlangıç seviyelerde bazı peynir parçalarının pozisyonları verilmiştir. İlerleyen görevlerde sadece farelerin yerleri verilecek.
2- Geri kalan peynir parçalarının tamamını fareleri kıpırdatmadan ve onların delikten bakmasını sağlayacak şekilde yerleştir:
  • Peynir parçaları farelerin üzerine ya da diğer peynir parçalarının üzerine yerleştirilemez.
  • Peynirlerde yer alan yarım delikler diğerleriyle birleştirilerek tam bir delik oluşturulabilir. Ancak, peynirlerdeki yarım delikler oyun alanının ortasında bulunamaz. Yarım delikler oyun alanının kenarlarında olabilir.
3- Her görev için ancak bir tane çözüm vardır. O da kitapçığın arkasında yer almaktadır.
Oyun İçeriği:
  1. 48 farklı bölüm,
  2. Manyetik parçalar (8 adet peynir, 6 adet fare),
  3. Oyun kitapçığı.