Hide&Seek Pirates Jr (Korsanlar - Saklambaç) Smart Games

109,00 TL
Denizlere açıl, hazineyi bul!

Denizlere açıl,hazineyi bul! Küçük Korsanlar - Saklambaç, 4 bulmaca parçasını kullanarak korsnaların neye ihtiyacı olduğunu bulmayı sağlayan oyunlardan oluşur. Küçük-büyük tüm deniz maceraperestleri, seyahat çantası ve 60 farklı oyunla keşfe çıkıyor.

Product Details

Hide&Seek Pirates Jr (Korsanlar – Saklambaç)
Hide&Seek Pirates Jr kurgu bulmaca oyununda korsanların, gemilerin ve denizlerin konumunu senin belirlediğin hazine avını keşfet! Ada parçalarını öyle yerleştir ki sadece istenen özel görüntüler açıkta kalsın. 
Küçük Korsanlar – Saklambaç, 4 bulmaca parçasını kullanarak korsanların neye ihtiyacı olduğunu bulmayı sağlayan oyunlardan oluşur. Küçük-büyük tüm deniz maceraperestleri, seyahat çantası ve 60 farklı oyunla keşfe çıkıyor.
Yaş Grubu: 6+
Oyuncu Sayısı: 1
Nasıl oynanır?
1- Bir oyun seçin ve kaç resim gösterildiğini hesaplayın.
2- Oyun kartında yer alanların dışındaki tüm resimleri, oyun parçasına 4 bulmacasını yerleştirerek gizle. (Bu görevde 4 adet gemiyi açıkta bırakmamız isteniyor.) Oyun tablası 4 parçaya ayrılmıştır. Her ayrı alana 1 parça yerleştirmelisiniz. Sadece görünen resim sayısı önemlidir. Ada maketleri platformdaki dört kare boşluğa öyle yerleştirilmesin ki bu karttaki korsan, gemi, deniz ve gizli hazine ile ilgili istenen görüntü elde edilsin. 
3- Her bir problem için yüzlerce farklı kombinasyon oluşturulabilir ama bunlardan sadece biri doğrudur. 60 oyunun tamamının çözümü kılavuzun arkasında yer almaktadır. 
Kapaklı kutusu sayesinde tüm parçalar ve oyun kitapçığı kolaylıkla saklanabilir, seyahatler için idealdir. 
İpuçları: 
1 beyaz gemiyi tutmak isterseniz, bu oyunda görünen 4 gemiden herhangi biri olabilir. Başlangıç oyunları bulmacadaki doğru yönü rüzgar gülü yardımıyla bulmanız için ipuçları verecektir.
Her parçanın kendine özgü bir şekli bulunmaktadır ve farklı alanlarda görünür veya gizli olabilirler. Her parçanın tasarımı birbirinden farklıdır, 8 alan görünür durumdadır. Yani parçalar birbirinin yerini dolduramaz.
Örnek: 2 hazine ve 2 siyah gemi görüyorsanız, 8 alandan 4’ünün “boş” olduğunu anlamalısınız.
8 görünür alan-2 hazine-2 siyah gemi= 4 boş alan
Görmek istediğiniz resimlerdense boş alanlara konsantre olursanız çözüme daha hızlı ve kolay ulaşabilirsiniz.
 Kutu İçeriği:
  • Oyun kutusu,
  • Oyun kitapçığı,
  • Dört adet ada maketi (farklı şekillerde).