Turbo Zeka

 

Yeni Batı Mah. 2422. Cd. No:10A/B Yenimahalle/ANKARA

0850 888 01 06
 
0553 255 83 71
 
info@turbozeka.com

Mesaj Göndermeden Önce Sık Sorulan Soruları İnceleyin Lütfen.

Siparişim iptal edildiğinde param nasıl ve ne kadar sürede iade edilir?

Tarafınıza ulaşmış siparişlerin iptali ve iadesi ürünler turbozeka.com’a ulaştıktan sonra 7-10 iş günü içinde, ödemenin gerçekleştirildiği şekilde yapılmaktadır.

Kredi kartı ile ödemesi yapılan siparişlerin iadesi, ödeme yapılan kredi kartına 1-7 iş günü içinde yapılmaktadır. Ödemenin kredi kartına taksit seçeneği ile yapıldığı takdirde ise ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay ödemenin yapıldığı kredi kartına iade edilecektir. Bu prosedür; turbozeka.com tarafından değil, bankanız tarafından belirlenmiştir.

Havale/EFT ya da Kapıda Ödeme ile yapılan ödemelerde ise, iade müşteri adına kayıtlı hesap bilgileri alınarak Havale/EFT yoluyla 1-7 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

Kargom gelmiş ve beni evde bulamamış.Siparişimi nasıl teslim alabilirim?

Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, paketiniz Aras Kargo firmasına ait en yakın şubeye teslim edilir ve size bir bilgi notu bırakılır. 3 gün içinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi takdirde siparişiniz turbozeka.com’a iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini 2 iş günü içinde talep edebilirsiniz. Bu durumda kargo bedeli sizden talep edilecek ve siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.

Değişim yada iade alıyor musunuz?

Ürününüzü, fatura tarihinden itibaren 14 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir. Aynı tutarda başka bir ürün ile de değişim yapabilirsiniz.

Siparişim bana ne zaman ulaşır?

Stoklarımızda bulunan (Aynı Gün Kargo) ürünler hafta içi saat 15:00’ten önce sipariş verildiği takdirde aynı gün içinde yola çıkmakta ve bulunduğunuz şehre bağlı olarak 1 ya da 2 iş günü içinde teslim edilmektedir. Pazar günleri kargo gönderimimiz bulunmamaktadır. Cumartesi, Pazar ve resmi tatillerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilebilmektedir.

Nasıl iade yapacağım?

İade etmek istediğiniz ürünleri kurye çağırarak Aras Kargo ile Yetkili Mağaza adresimize gönderebilirsiniz.