Legolino Beleduc

85,00 TL 110,00 TL -23 % İNDİRİM
Farklı tur ve zorluklardan oluşan Legolino’nun her kartı size farklı bir hikayenin kapılarını açar.

Hayal gücü ve bir şeyi baştan oluşturma becerisi bu geometrik şekilleri tamamlamak için kesinlikle zorunludur. Çocukların görsel dikkat gelişimini, parça, bütün ve şekil, zemin ilişkisi becerilerini geliştirir. Hayal gücü, soyut düşünme, form ya da şekilleri görsel ve dokunsal anlama, sabır, konsantrasyon ve dikkati geliştirme amaçlı eğitici bir oyundur. Renginizi seçip parçalarla şekilleri tamamlayabilir; biraz hayal gücü ve biraz da bir şeyi baştan oluşturma becerisi ile hikayenizde kolaylıkla ilerleyebilirsiniz. 

Product Details

Legolino
Legolino TANGRAM oyununda bütün yedi parçayı kullanarak figürler oluşturma gibi eski kurallara bağlı kalmanıza gerek yoktur. Arka plandaki renkli resimlerin de yardımıyla 3, 4, 5, 6, ve 7 parçanın dışında şekiller üretmek mümkün.
İlgili motif için gereken küçük parçalar resmin kenarındaki küçük dijital rakam­larla gösterilir. En az 7 adet gerekli olduğu için şekilleri yapmak için parçaları bulmak size bağlıdır. Hangi parçanın nerede olduğu tam belli olmadığından dolayı bu bazen çok zordur.
Ancak sabırla devam edersiniz bütün TANGRAM ‘ı çözebilirsiniz. Oyun kılavuzu için tıklayınız.
Yaş Grubu: 4 yaş ve üzeri
Oyuncu Sayısı : 1 veya daha fazla
Kazanımlar arasında; hayal gücü, soyut düşünme, form ya da şekilleri görsel ve dokunsal anlama, sabır, dikkat ve konsantrasyon yer alır.
Kutu İçeriği:
  • Her biri 7 tahta parçadan oluşan 2 set.
  • 15 adet resimli kart.
  • Oyun ve çözümleme içeren yönerge.