Perspecto Cliko Foxmind

80,00 TL 120,00 TL -33 % İNDİRİM
Bu sefer göreviniz; boyutların 2 boyutlu hallerine bakarak, 3 boyutlu hallerini inşa etmek. Seviyeler ilerledikçe zorlaşır, zorlaştıkça daha keyifli hale gelir. Tek ihtiyacınız yeterince konsantre olmak. Perspecto oyunu 8 yaş ve sonrası çocukların problem çözme, görsel dikkat, odaklanma, konsantrasyon ve bağlantısal düşünme becerisi gelişimi sağlayan eğlenceli bir oyundur.
Product Details

Perspecto
Kitaptaki her figür, bir yapının resmedilmiş bir fotoğrafıdır. Perspecto oyununda; her sayfanın sonunda yapının kurulumunda kullanılan blokların tip ve sayısı gösterilmektedir.
Oyuncuların, kendilerine verilen blokları dikkatli ve mantıklı bir şekilde yerleştirerek orijinal yapıyı tekrar inşa etmeleri gerekmektedir. Kurulum tamamlandıktan sonra doğru açıdan bakıldığında bloklar aynen resmedilen fotoğraftaki gibi görünmelidir.
Oyuncular oyunda ilerleme kaydettikçe oyunun zorluk düzeyi de kolaydan-sarı bölümden çok zora- kırmızı bölüme ilerlemektedir. Mor bölümde oyunculara aynı yapının iki resmedilmiş fotoğrafı sunulur. İlki yapının önden görünümü diğeri de sağdan görünümüdür.
Sağ bölümde, her yapı için önden ve sağdan görünümlerin yanı sıra ayrıca yukarıdan çekilen görünüm de verilmektedir.
Oyuncu tarafından kurulumu tamamlandığında, yapının her açından resimle birebir örtüşmesi gerekir.
Oyuncular oyunda ilerledikçe, karşılaşılan zorluklar oldukça çok yönlü görsel ve mekânsal mantığın kullanımını gerektirir ve çoğu yetişkine aşılamaz bir engel gibi görünür. Sabır ve azim bu oyunda başarının anahtarıdır.
Görsel dikkat, odaklanma konsantrasyon, bağlantısal düşünme ve problem çözme becerilerini geliştirir.
FoxMind firmasının Brain Builder Serisi’nin bir oyunudur.
Oyun kılavuzu için tıklayınız.
Yaş : 8+
Oyuncu Sayısı : 1
İçindekiler:
•Aşağıdaki geometrik şekillerde 18 yapı bloğu:

•Kuralları içeren 1 kitapçık, kurulacak 3-boyutlu yapıların 52 adet 2-boyutlu resmi.