Rory'nin Hikaye Küpleri-Eylemler-Hediyelik (Rory's Story Cubes - Actions)

89,90 TL
Yeni, Yepyeni….! Rory’nin Hikaye Küpleri yepyeni asılabilir ambalajı ile karşınızda.
Product Details

Rory’nin Hikaye Küpleri – Eylemler – Hediyelik
Rory’nin Hikaye Küpleri Eylemler, şimdi yeni ambalajı ile karşınızda!
Bu set dil öğretiminde çok etkilidir. Ayrıca diğer herhangi bir set ile karıştırarak da oynayabilirsiniz.
Eylemler setindeki 54 resim en sık kullanılan fiiller üzerine kurulmuştur.
Rory’nin Hikaye Küpleri oyunu üzerinde hayal gücünüzü harekete geçirecek 9 adet 19mm. lik küpler içermektedir.
  • 9 Küp
  • 54 Resim
  • 10 milyon kombinasyon
  • Sınırsız sayıda hikaye
Bu oyunun sırrı çok düşünmemek. Resimlere hızlıca bakıp konuşmaya başlayın. Hikayenin gerisi 9 küp boyunca kendiliğinden gelecek! Böylece yaratıcılığınızın, ifade özgürlüğünüzün ve içinden çıkamadığınız bir kişisel ve iş probleminin çözümü ile ilgili iç görünüzün serbest kalıp en iyi seviyeye ulaştığını göreceksiniz.
Kullandığınız dili, yaşadığınız dünyayı ve kendinizi anlamak için harika bir araç. Her yere kolaylıkla götürebileceğiniz bir oyun olan Rory’nin Hikaye Küpleri, öğretmenler ve diğer meslek grupları arasında çok popüler bir oyundur.
 1 veya daha fazla oyunculu oyunumuzda 6 yaşın altı zorlanabilir.
Oyunun Kuralları
9 küpü aynı anda atın. ‘Bir zamanlar’ diye başlayarak küplerin üzerindeki tüm resimleri birbirine bağlayan bir hikaye anlatın. Hikayeye dikkatinizi ilk çeken resimle başlayın. Bu oyunda yanlış yanıt yoktur. Oyunun amacı resimlerin hayal gücünüzü ateşlemesine izin vermektir. Yapabilirsiniz! Beyniniz resimlerle düşünür ve siz küpleri attığınızda gelen resimleri birbirine bağlamanın yollarını bulacaksınız. Ne kadar çok oynarsanız daha uzun ve gelişmiş hikayeler anlatmak o kadar kolay olacak. Kendi başınıza veya grup olarak sırayla 9 küpü kullanarak hikayeler anlatabilirsiniz.
Hikayelerinizi Kaydedin: Hikayelerinizi yazın, çizin veya görüntülü/sesli olarak kaydedin.
Zincirleme Hikayeler: Küpleri her seferinde yeniden atarak hikayenizi devam ettirin. Bakalım bu şekilde ne kadar süre devam edebileceksiniz?
İleri seviye: Hikayenizi küpün üzerindeki resimleri doğrudan kullanmadan, dolaylı olarak anlatabilir misiniz? Oyunun bu şekliyle acaba ne tür yaratıcı çağrışımlar yapmak zorunda kalacaksınız?
Ek Setler: Setleri karıştırarak oynadığınızda yine 9 küp kullanarak oynayın. Küpleri 3’erli gruplar halinde hikayenin giriş, gelişme ve sonuç bölümlerinde kullanın.
Kutu İçeriği
  • 6 yüzeyinde de resimler bulunan 9 küp,
  • 1 adet kurallar kitapçığı (Türkçe ve İngilizce)
  • 1 adet kutu.