Rory'nin Hikaye Küpleri-Yolculukta-Hediyelik (Rory's Story Cubes Voyages)

Rory'nin Hikaye Küpleri-Yolculukta-Hediyelik (Rory's Story Cubes Voyages)

89,90 TL
Yeni, Yepyeni….! Rory’nin Hikaye Küpleri yepyeni asılabilir ambalajı ile karşınızda.
Product Details

Rory’nin Hikaye Küpleri – Yolculukta – Hediyelik
Rory’nin Hikaye Küpleri – Yolculukta’yı oynamak harikadır. Yepyeni ambalajı ile sevdiklerinize hediye etmek de harikadır.
Yeni, Yepyeni….! Rory’nin Hikaye Küpleri yepyeni asılabilir ambalajı ile karşınızda. 
Bu seti diğer herhangi bir set ile karıştırarak da oynayabilirsiniz.
Hikayelerinize “Bir zamanlar” diye başlayın ve destansı macera hikayeleri söylemek için  Yolculukta setini kullanın.
  • 9 Küp
  • 54 Resim
  • 10 milyon kombinasyon
  • Sınırsız sayıda hikaye
Bu oyunun sırrı çok düşünmemek. Resimlere hızlıca bakıp konuşmaya başlayın. Hikayenin gerisi 9 küp boyunca kendiliğinden gelecek! Böylece yaratıcılığınızın, ifade özgürlüğünüzün ve içinden çıkamadığınız bir kişisel ve iş probleminin çözümü ile ilgili iç görünüzün serbest kalıp en iyi seviyeye ulaştığını göreceksiniz.
Kullandığınız dili, yaşadığınız dünyayı ve kendinizi anlamak için harika bir araç. Her yere kolaylıkla götürebileceğiniz bir oyun olan Rory’nin Hikaye Küpleri, öğretmenler ve diğer meslek grupları arasında çok popüler bir oyundur.  
 1 veya daha fazla oyuncu.
6 yaşın altı zorlanabilir.
Oyunun Kuralları
9 küpü aynı anda atın. ‘Bir zamanlar’ diye başlayarak küplerin üzerindeki tüm resimleri birbirine bağlayan bir hikaye anlatın. Hikayeye dikkatinizi ilk çeken resimle başlayın. Bu oyunda yanlış yanıt yoktur. Oyunun amacı resimlerin hayal gücünüzü ateşlemesine izin vermektir. Yapabilirsiniz! Beyniniz resimlerle düşünür ve siz küpleri attığınızda gelen resimleri birbirine bağlamanın yollarını bulacaksınız. Ne kadar çok oynarsanız daha uzun ve gelişmiş hikayeler anlatmak o kadar kolay olacak. Kendi başınıza veya grup olarak sırayla 9 küpü kullanarak hikayeler anlatabilirsiniz.
Hikayelerinizi Kaydedin: Hikayelerinizi yazın, çizin veya görüntülü/sesli olarak kaydedin.
Zincirleme Hikayeler: Küpleri her seferinde yeniden atarak hikayenizi devam ettirin. Bakalım bu şekilde ne kadar süre devam edebileceksiniz?
İleri seviye: Hikayenizi küpün üzerindeki resimleri doğrudan kullanmadan, dolaylı olarak anlatabilir misiniz? Oyunun bu şekliyle acaba ne tür yaratıcı çağrışımlar yapmak zorunda kalacaksınız?
Ek Setler: Setleri karıştırarak oynadığınızda yine 9 küp kullanarak oynayın. Küpleri 3’erli gruplar halinde hikayenin giriş, gelişme ve sonuç bölümlerinde kullanın.
Kutu İçeriği
  • 6 yüzeyinde de resimler bulunan 9 küp,
  • 1 adet kurallar kitapçığı (Türkçe ve İngilizce)
  • 1 adet kutu.