Traffic Rush Hour (Trafik Sıkışıklığı)

134,90 TL
Product Details

Traffic Rush Hour (Trafik Sıkışıklığı)
Arabanı sıkışmış trafikten çıkarabilir misin ? Dünya çapında ünlü akıl oyununda zorluk seviyeleri farklı 40 görev, 8-99 yaş arası herkesi bekliyor. Traffic Rush Hour (Trafik Sıkışıklığı); eğlenerek problem çözme, plan yapma ve mantık yürütme becerilerini geliştirir.
Arabanızı sıkışmış trafikten çıkarmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Beyin fırtınası yap hızlı düşün ve doğru hamlelerle arabanı otoparktan çıkar.
Amaç: Kırmızı arabayı (sizin aracınız) trafik sıkışıklığından kurtarıp çıkış kapısına ulaştırmaktır. Hazırlık: Görev kartlarından birini seçip oyun alanının kenarında bulunan yuvaya koyun. Araçları karttaki konumlarına göre oyun alanına yerleştirin.
Oyun: Arabanızı çıkışa götüren yol açılıncaya kadar araçları yukarı, aşağı veya sola, sağa kaydırın.
Yaş Grubu: 8+
Oyuncu Sayısı: 1
Tek Kural: Hiçbir aracı, oyun alanında hareket ettirirken yerinden kaldıramazsınız.
İçinden Çıkılmaz Bir Duruma Düştüyseniz: Eğer geldiğiniz noktada umudunuzu kaybettiyseniz tüm araçları oyun alanından çıkarın. Oyuna yeniden başlayın.
Beyninizin Durduğunu Hissediyorsanız: Her bir görev kartının arka yüzünde çözüme giden tüm hamleler sırasıyla yer almaktadır. Kartın arka yüzündeki resimde her araç bir harf ile isimlendirilmiştir. Alt bölümde yer alan çözümde ise ilk harf aracın ismini, ikinci harf hareket yönünü, sayı ise kaç birim hareket edileceğini tanımlamaktadır.
( Hareket Yönleri: U:Yukarı, D:Aşağı, R:Sağ, L:Sol anlamına gelmektedir. )
Daha Çok Görev İçin: Dilerseniz herbiri 40 adet kart ve bir özel arabadan oluşan 3 farklı görev kart seti daha edinebilirsiniz.
UYARI: Küçük parçalar içerdiğinden, yutulması veya solunum sistemine kaçma tehlikesi nedeni ile 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir. Lütfen bilgileri referans için saklayınız.
Kutu İçeriği:
  • 16 adet araç (11 adet araba, 4 adet kamyon, 1 adet kırmızı araba -sizin aracınız- ),
  • 1 den 40 a kadar zorluk seviyeleri farklı görev kartları
  • 1 adet oyun alanı.