Trucky 3 Oyunu (Üç Sevimli Kamyon)

170,00 TL
Kamyonları doldurun ve gidişlerini seyredin! 

Üç mutlu kamyon bir sonraki varış noktaları için yoldalar. Bir sürü paket almaları gerekiyor fakat yük sığacak mı?
Her şeyin doğru şekilde yüklenmesine yardım edebilir misin? Trucky 3’teki 48 görev giderek daha zor hale geliyor ve çocuğunuzun becerilerini geliştiriyor. Çocuklarınız, hem bir puzzle hem de bir oyuncak olan kamyonlarla görevleri yapmanın dışında da oynayabilirler.

 

Product Details

Trucky 3 (Üç Sevimli Kamyon Oyunu)
Trucky 3 (Sevimli Üç Kamyon Oyunu); çocuğunuzun becerileriyle giderek daha karmaşık bir hale dönüşür. Yeni yürümeye başlayan çocuklar ilk başlarda kamyonlarla oynar, onlara yükleme yapar, boşaltır ve bir oyuncak araba gibi oradan oraya sürer. Biraz daha büyük olan çocuklar, ilk başlarda kolay olan ve ardından giderek çok daha zor hale gelen 48 heyecan verici görev üzerinde çalışarak oyunu oynar. Görevler çok zor görünürse, ilk olarak çözümlere bakarak kamyonlara yükleme yapın.
Yaş Grubu: 3 yaş ve üzeri
Oyuncu Sayısı: 1 
1- Trucky 3 (Üç Sevimli Kamyon Oyunu)’na başlamak için bir görev seçin. Görev kartınızda gösterilen kamyonu ve oyun parçalarını seçin. Bazı görevler için birden fazla kamyona ihtiyacınız olabilir.  Görev için ihtiyacınız olmayan kamyonları ve oyun parçalarını elinizin altından kaldırıp bir köşeye koyun.
2- Görevinizdeki her bir kamyonun arkasına kargoyu yükleyin. 
  • Parçaları her bir kamyonun kargo bölmesine yerleştirin, tüm parçaların yerine oturması gerekir, böylece hiçbiri konteynerin üzerinden dışarı taşmaz.
  • Parçalar herhangi bir doğrultuda yönlendirilebilir, bu nedenle onları görevi yerine getirmeniz için size yardımcı olan herhangi bir şekilde yerleştirin.
  • Kamyonun tamamıyla dolmuş olması gerekmiyor. Bazen boş kalan yerler olacaktır.
  • STARTER ve JUNIOR seviyeleri için doldurmanız gerek yalnızca bir kamyon vardır. EXPERT ve MASTER seviyeleri için iki veya üç kamyon doldurmanız gerekir.
  • Doldurmanız gereken birkaç kamyon olduğunda, parçaların her bir kamyona nasıl yerleştireceğinizi hesaplamanız gerekiyor ve ayrıca oyun parçalarını görevde yer alan kamyonlar için nasıl paylaştıracağınıza karar vermeniz gerekiyor.
3- Yalnızca bir çözüm vardır. Her bir görev sayfasının diğer tarafından kontrol edebilirsiniz.
Kutu İçeriği: 
  • 3 Sevimli Kamyon,
  • 48 görev içeren kitapçık,
  • 10 adet bulmaca parçası.