Walls & Warriors (Surlar & Savaşçılar) Smart Games

140,00 TL
Şehir surlarını doğru yerleştir, savaşçılarını koru! Ama dikkat et! Düşman savaşçılar surların içinde kalmasın!

Bu heyecanlı oyunda kaleni korumak için akıl oyunlarına ihtiyacın olacak. Oyun tablasındaki duvarları mavi savaşçıların içeride, kırmızı istilacıları dışarıda tutarak koruyacak şekilde yerleştirebilir misin? Duvarlar ve Savaşçıları 80 farklı zorluğu artan oyun deneyimiyle keşfet!

Product Details

Walls & Warriors (Surlar & Savaşçılar)
Bu heyecanlı oyunda kaleni korumak için beyin gücüne ihtiyacın olacak. Walls & Warriors (Surlar & Savaşçılar) oyununda; oyun tablasındaki duvarları mavi savaşçıların içeride, kırmızı istilacıları dışarıda tutarak koruyacak şekilde yerleştirebilir misin? Surlar ve Savaşçıları 80 farklı zorluğu artan oyun deneyimiyle keşfet!
Yaş Grubu: 8+
Oyuncu Sayısı: 1
1- Bir oyun seçin. Kırmızı şövalyeleri (düşmanlar), mavi şövalyeleri (sizin şövalyeleriniz) ve mavi çatılı yüksek kuleleri oyun tablasına, oyun kartında gösterildiği gibi yerleştirin. Oyun sona erene kadar onları yerlerinden oynatmamanız gerekmektedir. Başlangıç seviyesinde bir veya daha fazla duvara verdiğiniz pozisyon iyi bir başlangıç yapmanızı sağlayabilir.
2- Oyun tablasındaki girintileri ip ucu olarak kullanarak surları yerleştirin.Kırmızı şövalyeler dışarıda, mavi şövalyeler ve yüksek kuleler geriye kalan duvarlarla çevrili olmalıdır.
 *Mavi şövalyeler ve yüksek kuleler ancak her tarafları şehir surlarıyla çevrili olduklarında güvendedirler. Güvenli alan dar veya geniş olabilmektedir.
 *Yüksek kuleler ve mavi şövalyelerin tamamı şehirde aynı alanda bulunmayabilir; kişisel veya güvenlikli herhangi bir alanda yer alabilirler.
*Kırmızı şövalyeler hiçbir zaman tamamen duvarlarla çevrelenmemelidir. Kısmen kapanmış veya en az bir tarafı açık bulunan duvarla çevrilebilirler.
*Oyun tablasındaki girintiler düşman birlikleri için eklenmiş engeller değildir, duvarları bulundukları yerde tutma işlevine sahiptirler.
*Her duvar, oyun tablasında bulunan girintilere yerleşmelidir. Eğer uymuyorlarsa duvarlarınızın yönünü uygun bir pozisyon olacak şekilde değiştirmelisiniz.
*İki duvarı, girintiler çapraz olacak şekilde birbiriyle karşılıklık yerleştirebilirsiniz, ancak kuleye karşı uyumsuz bir duvara yerleştiremezsiniz.
*Şehrin boyut ve şeklinin bir önemi bulunmamaktadır.
3- Sadece bir doğru çözüm vardır. Tüm çözümleri oyun kılavuzunun arkasında bulabilirsiniz.
Geliştirdiği Beceriler:
  • Planlama
  • Esnek Düşünc
  • Mantık
  • Problem Çözme Becerisi
  • Dikkat Konsantrasyon ve Odaklanma