ZEKARE (ZE²)-GÖRSEL DİKKAT SETİ 5 YAŞ

130,00 TL 200,00 TL -35 % İNDİRİM
Product Details

ZEKARE (ZE²)-GÖRSEL DİKKAT SETİ-5 YAŞ seti çocukların görsel algı yeteneklerini geliştiren çeşitli oyunlar içerir. İlişkilendirme, bağlantı kurma, gölge tanıma, yön kavramı ve perspektif yeteneği gelişen beceriler arasındadır. Sette ayrıca temel harf ve sayı bilgisini geliştiren 1 adet kitap bulunmaktadır.
Denemek için tıklayınız.
5 yaş setinde bulunan oyunlar 8 taşlı eşleştirme paneli ile oynanmaktadır. Eşleştirme paneli içindeki taşların ön yüzeyinde 1’den 8’e kadar rakamlar; arka yüzeylerinde ise cevap anahtarlarını oluşturan renkli desenler yer almaktadır.
Set içinde bulunan tüm oyunlar eşleştirme paneli ile oynanmaktadır. Eşleştirme paneli, çocuklara oyunları oynadıktan sonra kendi kendilerini kontrol edebilmelerine olanak sağlar. Bu da çocuklara bağımsız bir çalışma ortamı yaratmaktadır.
 
Ürün İçeriği
 
Zeka ve Dikkat Geliştirme 1
Bu kitapta çeşitli oyunlarla çocukların parça – bütün ilişkisi kurma, eşleştirme, gölge tanıma ve büyük – küçük kavramlarımı tanıma ve ayırt etme yeteneklerinin geliştirilmesi amaçlanmıştır.
 
 
 
Zeka ve Dikkat Geliştirme 2
Bu kitap çocukların parça-bütün ilişkisi kurma, büyük – küçük kavramlarını tanıma ve ayırt etme, tamamlama, ilişkilendirme ve detayları tanıma yeteneklerini geliştiren oyunlar içerir.
 
 
 
Dikkat Atölyesi
Bu kitapta çeşitli uygulamalarla çocukların bağlantı kurma, gölge tanıma, parça – bütün ilişkisi kurma, tamamlama, detayları tanıma, şekil – zemin algısı, yön kavramı, ilişkilendirme, bedensel hareketleri tanıma ve soyut düşünme becerilerinin geliştirilmesi amaçlanmıştır.
 
 
 
Görsel Yetenek 1
Bu kitabın amacı çeşitli oyunlarla çocukların renk kavramı, bağlantı kurma, şekil – zemin algısı, bedensel hareketleri tanıma, yön kavramı, görsel hafıza ve detayları tanıma yeteneklerini geliştirmektir.
 
 
 
Görsel Yetenek 2
Bu kitap benzerlik görme – farklılık ayırma, eşleştirme, görsel hafıza, detayları tanıma, soyut düşünme ve örüntü çözme becerilerini geliştirmeye yönelik oyunlar içerir.
 
 
 
Mantık Oyunları
Bu kitapta çeşitli oyunlarla çocukların görsel hafıza, detayları tanıma, renk kavramı, parça – bütün ilişkisi kurma ve soyut düşünme yeteneklerinin geliştirilmesi amaçlanmıştır.
 
 
 
Harfler ve Sayılar
Bu kitabın amacı çocukların renk kavramı, tamamlama ve eşleştirme yeteneklerini geliştiren oyunlarla temel harf ve sayı bilgilerini edinmelerini sağlamaktır.
 
 
 
Zeka Atölyesi 1
Bu kitapta çeşitli uygulamalarla çocukların parça – bütün ilişkisi kurma, benzerlik görme – farklılık ayırma, soyut düşünme, detayları tanıma, görsel hafıza, ilişkilendirme, yön kavramı ve perspektif yeteneklerinin geliştirilmesi amaçlanmıştır.
 
 
 
Zeka Atölyesi 2
Bu kitap çocukların eşleştirme, soyut düşünme, ilişkilendirme, parça – bütün ilişkisi kurma ve detayları tanıma becerilerini geliştirmeye yönelik oyunlar içerir.
 
 
 
Akıl Oyunları
Bu kitabın amacı karmaşık eşleştirme oyunlarıyla çocukların renk kavramı, görsel hafıza, temel geometrik şekil bilgisi, benzerlik – görme farklılık ayırma, odaklanma, konsantrasyon ve dikkat becerilerini geliştirmektir.
 
ZE² SMART – GÖRSEL DİKKAT SETİ – 5 YAŞ – Kutu İçeriği
10 adet oyun kitabı, 
1 adet 8 taşlı eşleştirme paneli
120 oyun, 960 soru
Kitap ebatları: 16 cm x 24 cm
Sayfa Sayısı: 28 (oyun kitapları), 40 (ölçme ve değerlendirme kitabı)
Kapak: 170 gr. mat selefon
Sayfalar: 115 gr. mat kuşe
Cilt: Tel dikiş