Zingo! Bingo with a Zing

169,90 TL
Çocuğunuzun İngilizce kelime dağarcığını genişletecek; hız ve refleks oyunu.
Product Details

Zingo! Bingo with a Zing
Zingo! Bingo with a Zing; resimli ve yazılı (İngilizce) plastik taşların çıktığı, çocukların ve ebeveynlerinin çok sevdiği Zingo dağıtıcısıyla birlikte oynanan bir tombala oyunudur. Zingo sayesinde çocuğunuz hem İngilizce kelimeler öğrenecek hem de çıkan taşları ilk alabilmek için dikkatli olmak zorunda olacak.
Dağıtıcıyı hareket ettirdiğinizde çıkan iki taşı ve kartlarındaki şekilleri hızlıca karşılaştır. Eğer aynısı varsa hemen ne olduğunu söyle. Hızlı olmalısın çünkü aynı şekil rakiplerinde de olabilir.
Oyuncular Zingo kartlarındaki resimleri; Zingo dağıtıcısından çıkan taşların aynılarıyla kapatırlar. Kartındaki resimlerin hepsini ilk kapatan “ZİNGO” diye bağırarak oyunu kazanır. Kurallar; oyunu daha çok veya daha az çekişmeli yapacak şekilde veya oyunun süresini değiştirmek amacıyla değiştirilebilir.
Kartların yeşil tarafı; rakipler arasındaki ortak şekiller az olduğu için daha kolay ve küçük yaşlara uygundur. Kartların kırmızı tarafıyla oynandığında ise ortak şekil fazla olduğu için oyun daha çekişmeli ve daha heyecanlıdır. Oyun kılavuzu için tıklayınız.
Oyuncu Sayısı: 2-6
Yaş Grubu: 4 yaş ve üzeri
Oyun Çeşitleri:
  • Mini Zingo! Bir kartta yan yana ya da alt alta 3 şekli ilk kim  tamamlarsa oyunu kazanır.
  • Zany Zingo! Kartın üzerinde tamamlanmasını istediğiniz bir kombinasyon seçin. Örneğin 4 köşe, ya da kare oluşturma ya da çapraz. Bu şekilde ilk kim kapatırsa oyunu kazanır.
  • Çok Kartlı Zingo: Oyuncular tek seferde 2 veya daha fazla kart kullanır. Tüm kartlarını dolduran oyunu kazanır.
Kutu İçeriği:
  • Çift yüzlü 6 Zingo tablası,
  • 72 resimli taş (toplamda 32 kelime)
  • 1 Zingo dağıtıcısı.
  •